с. Цибульківка. Цибульківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

З метою популяризації природничих дисциплін, пошуку і підтримки талановитих

творчо-обдарованих школярів педагоги Цибульківської ЗОШ І-ІІ ступенів залучають учнів до активної участі у дослідницькій роботі, у конференціях, брейн-рингах, шкільних та районних конкурсах, антибригадах.

Так 14 учнів 2-8 класів стали учасниками Міжнародного природничого конкурсу осінній «Колосок». За результатами якого всі учні одержали сертифікати учасників гри, а Лемешко Станіслав – учень 5 класу, Сало Анна (6 кл.), Кіріченко Валерія (7 кл.), Рашевський Руслан (8 кл.) стали срібними призерами конкурсу.

На робочій лінійці директор школи Ткачов Ю.В.  привітав учасників осіннього «Колоска», вручив їм сертифікати та побажав і надалі розширювати кругозір наукового світогляду та сприяти розвитку творчих здібностей в галузі природничих наук.